Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
najgorszy fotograf dziejów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając powyższe wypowiedzi stwierdzam, że moje miasto zawsze będzie zaściankiem Polski. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako biegacz dziękuję Lublinianom za piękne i sympatyczne kibicowanie, wolontariuszom za płyny i dożywianie, a przede wszystkim organizatorom. To wielki wysiłek, nie tylko dla biegaczy, ale i dla miasta. Dzięki Wam pokochałem Lublin €>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako biegacz dziękuję Lublinianom za piękne i sympatyczne kibicowanie, wolontariuszom za płyny i dożywianie, a przede wszystkim organizatorom. To wielki wysiłek, nie tylko dla biegaczy, ale i dla miasta. Dzięki Wam pokochałem Lublin €>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka Pompa o Maraton i.... TRAGEDIA Ludzie bez jakiegokolwiek pomysłu przygotowali bieg - 3/4 miasta stoi w jedyn wielkim korku - Kto to wymyslił ???????????? Jak chcecie biegać Maraton - to biegajcie dookoła Zalewu Zemborzyckiego a nie utrudniajcie życia ludziom !!!! TRAGEDIA i obraz ROZPACZY !!! WSTYD !!!!
 
Wielka Pompa o Maraton i.... TRAGEDIA Ludzie bez jakiegokolwiek pomysłu przygotowali bieg - 3/4 miasta stoi w jedyn wielkim korku - Kto to wymyslił ???????????? Jak chcecie biegać Maraton - to biegajcie dookoła Zalewu Zemborzyckiego a nie utrudniajcie życia ludziom !!!! TRAGEDIA i obraz ROZPACZY !!! WSTYD !!!!
głupich nie sieją jak widać....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem co chcesz tym wpisem udowodnić.Biegłem w tym maratonie i jestem zaskoczony organizacją-naprawdę super.Ludzie z innych miast mogą nam zazdrościć.Jak na pierwszy maraton wyszło naprawdę profesjonalnie- i o to chodzi.Brawo tak trzymać!!!Sport jest najważniejszy,a nie twoje korki tetryku.Jak ci się nie podoba to jeździj rowerem-szosóweczka i naprzód-korki niestraszne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieści z Lublina:   http://pulsmiast.pl/pl/lublin/artykuly/index.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czydla tysiąca miłośników pojazowego biegania trzeba ponosić tak ogrone nakłady by zapokoić potrzeby tych pokazowych  maratończyków.Policja i służby ochrony ściagnięte z połowy województwa,zakorkowane główne arterie i tak rozkopanego do granic mozliwości miasta całkowita dezorganizacja .Za to powinien odpowiedzięc ktoś "Nawwiedzony"Miejsc do biegania w mieście dzisiaj jest sporo i każdy kto uprawia to dla zdrowia robi to kiedy chce bez dezorganizacji miasta dla pokazanie sie .Londynem i Nowym Yorkiem to nie będziemy czas zrozumiec to !!!!!
"Nawiedzony" to jesteś ty "kret"ynie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...